Facebook pixel
Fizikai munka

CNC marós

Győr
Beosztás
CNC marós
Munkarend
2-3 műszak
Munkavégzés helye
Győr

Leírás

Miell Horizon CNC marós pozícióba keres győri partnercége részére új kollégákat.

Feladatok:

•    Egyedi alkatrészek gyártása
•    CNC marógép programozása (Fanuc programnyelven)
•    Önálló gyártás műszaki rajz alapján
•    Legyártott alkatrész önellenőrzése kézi mérőeszközökkel

Elvárás:

•    Minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    Önálló munkavégzés
•    Forgácsoló szerszám- és technológiaismeret
•    Műszaki rajz olvasás magas fokú ismerete, precíz munkavégzés
•    2-3 műszak vállalása

Előnyt jelent:

•    Fanuc programozási ismeret

Juttatások:

•    Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
•    Stabil vállalati háttér
•    Bérezés szaktudástól függően, egyéni megállapodás alapján
•    Havi túlóra kifizetés
•    SZÉP kártya juttatás
•    Bejárás támogatása: gépkocsi esetén: 30Ft/km; tömegközlekedés esetén: 86%
•    Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezéseket az anita.moncsek@miellgroup.com e-mail címre várjuk önéletrajz csatolásával.

CNC marós
További információ